Faker Drupal 8 (2.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Now
he: עכשיו

en: ago
he: לפני

en: How many nodes would you like to generate?
he: כמה פרטי תוכן תרצה ליצר?

en: About
he: אודות

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: How far back in time should the nodes be dated?
he: כמה זמן אחורנית יש לתארך פריטי תוכן.

en: Node creation dates will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
he: תאריכי יצירת פריטי התוכן יפוזרו באופן אקראי החל מהזמן הנוכחי, אחורה עד לזמן הבחור.
