Faker Drupal 8 (2.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Now
it: Adesso

en: About
it: Informazioni

en: Generate
it: Genera

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.
