Faker Drupal 8 (2.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Now
ro: Acum

en: ago
ro: în urmă

en: About
ro: Despre

en: Generate
ro: Generează
