Faker Drupal 8 (2.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Now
sk: Teraz

en: ago
sk: pred

en: How many nodes would you like to generate?
sk: Koľko uzlov chcete vytvoriť?

en: About
sk: Informácie o

en: Generate
sk: Generovať
