Faker Drupal 8 (2.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Now
tr: Şimdi

en: ago
tr: önce

en: How many nodes would you like to generate?
tr: Kaç düğüm oluşturmak itiyorsunuz?

en: About
tr: Hakkında

en: Generate
tr: Oluştur
