Faker Drupal 8 (2.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Now
vi: Bây giờ

en: ago
vi: trước

en: How many nodes would you like to generate?
vi: Bạn muốn tạo bao nhiêu node?

en: About
vi: Giới thiệu
