Fallback Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Weight for @title
be: Вага для @title
