Fallback Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Formatter
ca: Formatador

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
