Fallback Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન
