Fallback Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
