Fallback Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Formatter settings
sk: Nastavenia formátovača

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
