Fallback Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
