Fallback Formatter (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Formatter
cs: Formátovač

en: Formatter settings
cs: Nastavení formátovače

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
