Fallback Formatter (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Formatter
tr: Biçimleyici

en: Formatter settings
tr: Biçimleyici ayarları

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
