Fallback Formatter (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies
