Fallback Formatter (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
