Fallback Formatter (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
