Fallback Formatter (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Formatter
he: פורמט

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
