Fallback Formatter (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер
