Fallback Formatter (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
