Fallback Formatter (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Formatter
ru: Форматер

en: Formatter settings
ru: Настройки форматера

en: Formatters
ru: Форматеры

en: Weight for @title
ru: Вес @title
