Fallback Formatter (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
