Fallback Formatter (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak
