Fallback Formatter (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
