Fallback Formatter (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
