Fallback Formatter (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Status
it: Stato

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Formatter
it: Formattatore

en: Formatter settings
it: Impostazioni del formatter

en: Weight for @title
it: Peso per @title
