Fallback Formatter (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Formatter
ja: フォーマッター

en: Formatter settings
ja: フォーマッター設定

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
