Fallback Formatter (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು
