Fallback Formatter (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Weight for @title
lv: Svars @title
