Fallback Formatter (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Formatter settings
ro: Setări de formatare

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
