Fallback Formatter (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
