Fallback Formatter (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: Weight for @title
et: @title kaal
