Fallback Formatter (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Formatter
hu: Formázó

en: Formatter settings
hu: Formázó beállításai

en: Formatters
hu: Formázók

en: Weight for @title
hu: @title súlya
