Fallback Formatter (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
