Fallback Formatter (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები
