Fallback Formatter (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Formatter settings
nl: Instellingen van opmaakhulpmiddel

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
