Fallback Formatter (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
