Fallback Formatter (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు
