Fallback Formatter (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Formatter settings
ar: إعدادات المنسق

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
