Fallback Formatter (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Formatter
az: Formatlayıcı
