Fallback Formatter (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
