Fallback Formatter (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Formatter
es: Formateador

en: Formatter settings
es: Opciones de formateador

en: Formatters
es: Formateadores

en: Weight for @title
es: Peso para @title
