Fallback Formatter (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Formatter
id: Pengformat

en: Formatter settings
id: Pengaturan formatter

en: Weight for @title
id: Bobot @title
