Fallback Formatter (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar
