Fallback Formatter (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Weight for @title
lt: @title svoris
