Fallback Formatter (8.x-1.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍
