Fallback Formatter (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Formatter
uk: Форматер

en: Formatter settings
uk: Налаштування форматера

en: Fallback
uk: Запасний рядок

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
