Fallback Formatter (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Formatter
da: Formatering

en: Formatter settings
da: Indstillinger for formatering

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
