Fallback Formatter (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Formatter
gl: Formateador

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
