Fallback Formatter (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
